>

O firmie - MIDHAGE SWEDEX MP.S Polska

Profesjonalne Narzędzia

MENU

Przejdź do treści
msmp logo
MIDHAGE SWEDEX MP.S POLSKA sp. z o.o.
Komitetu Obrony Robotników 66A, 02-146 WARSZAWA
TELEFONY; 48 (22) 888-2000, 888-2001, 888-2002

Spółka polsko-szwedzka o kapitale mieszanym z przewagą kapitału polskiego. Naszym celem  jest dostarczanie pełnego asortymentu znanych na rynku polskim narzędzi bezpośrednio od producentów poprzez ich własne biuro handlowe i magazyn w Warszawie.


Udziałowcami zagranicznymi są producenci narzędzi t.j.:


1/ Jack Midhage AB
-Szwecja Firma wysoko wyspecjalizowana w handlu i produkcji tarcz diamentowych do wszystkich sektorów użytkowników z przeznaczeniem do cięcia i szlifowania większości materiałów typu beton, kamień, asfalt, ceramika, materiały ogniotrwałe i szkło. Zaopatruje w Skandynawii renomowane firmy handlowe, użytkowników oraz bardzo rozbudowany sektor wypożyczalni narzędzi.  Oferowane tarcze diamentowe stanowią wyjątkowo starannie dobraną selekcje jakościową.

2/ Swedex AB
- Szwecja - znany w Skandynawii producent wysokiej jakości pił tarczowych z węglikiem dla przemysłu z przeznaczeniem do cięcia drewna, płyt, laminatów, aluminium i stali.  W ofercie Swedex-a występują również piły uniwersalne z przeznaczeniem do elektronarzędzi i maszyn ogólno-budowlanych.

3/ MP.S
- Niemcy
Czołowy europejski producent brzeszczotów do wyrzynarek pionowych, w pełnej gamie łącznie z brzeszczotami szablastymi do praktycznie wszystkich znanych marek elektronarzędzi.  W ofercie również pełna gama pił otworowych z BI-metalu, HM, wraz z uchwytami.

4/ USH
-Niemcy
Niemiecki producent końcówek do wkręcania, przedłużek, adaptorów, wkrętaków oraz innych pochodnych do różnych typów elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. USH jako nieliczny koncern utrzymuje wysoką jakość towarów poprzez wytwarzanie ich wyłącznie w Niemczech z najwyższej jakości materiałów.

5/ Lignum
- Niemcy
Powiązany kapitałowo z MP.S producent pił ręcznych, kabłąkowych i ogrodowych, stale ulepszający i poszerzający swoją ofertę.msmp_nag
Wróć do spisu treści